KKGY 2026

2026.05.04.

Április 29.-én szerdán tartottuk az ez évi küldöttközgyűlésünket Újpesten, a Kakukk étteremben.

Elnökünk Szűcs János irányításával hamar végig mentünk 2025-ös év eredményein, ill. a 2026-os év munka és költségvetési tervezetén, melyek egyhangú szavazások mellett elfogadásra kerültek.
A küldöttek külön megtapsolták áldozatos és kitartó munkájukért Szűcs Janit és Tóth Gyurit a Határréti-tározó megszerzéséért, ill. nyitásra alkalmas állapotba hozataláért.
Zárásként a küldötteket egy finom vacsorával vendégeltük meg, mialatt jó hangulatú, kötetlen beszélgetések alakultak ki.

vissza

Hozzászólások

Név:
E-mail cím:
Hozzászólás:
A cikkhez még nincs hozzászólás.
Legyen Ön az első hozzászóló!