Horgászvizsga Budapesten, Kék Dunai HE-nél

Magunkról

Kék Dunai HE

Egyesületünk 1999. december 6-án alakult meg, melynek létrehozásával az alábbi gondolatokat, elképzeléseket szeretnénk megvalósítani.

Egyesületünk célkitűzései:

• A horgászat sportszerűségének megőrzése, horgászati hagyományok ápolása, népszerűsítése.
  • A törvényes működés feltételeinek megteremtése.
  • A tagság érdekvédelmének biztosítása.
  • Szabadidő hasznos, kulturált eltöltésének elősegítése.
  • A horgászat és horgászsport szervezése, fejlesztése.
  • Környezettudatos életformára nevelés, ill. annak támogatása.

Céljaink megvalósításáért:

• Támogatjuk a folyók, tavak horgászati kezelésbe adását.
  • A tagságot megfelelő ismeretekkel, információkkal és okmányokkal látjuk el.
  • Horgásztársaink által felvetett észrevételeket, problémákat megfelelő fórumokon képviseljük.
  • Tagjaink részére évente több, igen kedvezményes versenyzési lehetőséget biztosítunk.
  • Verseny csapatot szervezünk, ezzel is kapcsolódva az országos sporthorgász mozgalomhoz.
  • Egyesületünk kiemelt feladataként kezeli, támogatja az ifjúsági táboroztatást és az ott folyó környezettudatos szemlélet kialakítását.
  • Ha teszünk valamit az ifjúságért, tegyünk az idősebbekért is apropóján, a 70-év feletti tagjainknak tagdíjmentességet biztosítunk.
  • Felnőtt horgászaink részére is kedvező, mérsékelt árú, megfizethető tagdíjat biztosítunk.
  • Vezetőség törekszik más horgászegyesületekkel való jó kapcsolat kialakítására, így biztosítva azt, hogy a meglévő, biztos alapokon nyugvó, a horgászatot széles társadalmi réteg számára biztosító forma még sokáig életben maradjon.

Amennyiben elképzeléseink, céljaink megnyerők számodra, úgy csatlakozz hozzánk és így Te is tagja lehetsz, az ország egyik legnagyobb, legdinamikusabban fejlődő horgászegyesületének.

Egyesületünkről további részleteket ide kattintva olvashatsz!

KÉK DUNAI HORGÁSZ EGYESÜLET

Kapcsolattartó:
Erdei Zoltán

Tel: +3630-240-7446
e-mail: erdei.zoli@invitel.hu

Átigazolások, engedélyek, okmányok kiváltása:
Ügyintéző helyek, Ügyintéző partnereink

Horgászvizsga: Báti József
Tel: +3630-813-7830
      +3620-326-6323

Horgászkártya igénylés menete

Halőri bejelentőszám:
Tel: +3630-240-7264
Kérjük mentse el telefonjába és amennyiben halászati vagy szabálytalan horgászati tevékenységet tapasztal a FŐHESZ által kezelt vízterületen, hívja ezt a számot!

Levelezési címe:
Kék Dunai HE